İnstagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor

İnstagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor hatası alan kullanıcılar genellikle bu aramaları yaparlar. Sitemizde bulunan içerikler sayesinde sizlerde kelimelerine hakim olabilirsiniz. İnstagram bu hikayeye artık erişilemiyor ne demek bu yazıyı okuyarak anlayabilirsiniz. En çok tercih edilen sosyal medya sitelerinden birisi olan İnstagram da dönem dönem belirli hatalar oluşmaktadır. Hikayelere ulaşamamak da bir tür hatadır. Bu hatanın nasıl çözüleceğini aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenmeniz mümkündür. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

Güncel torrent tracker listesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

 Bu hikayeye artık ulaşılamıyor ne demek

İnstagram’da takip ettiğiniz kullanıcıların hikayesine tıkladığınızda karşınıza “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası alabilirsiniz. Bu hatanın spam ile alakası olup olmadığı instagram kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. 

 

Bu hikayeye artık erişilemiyor nedir?

Instagramda hikayesini görüntülemek istediğiniz kişilerin story’sinde meydana gelen hatadır. Bu hata genellikle spam ile karıştırılır ancak hikayeye ulaşılamama ile spamın bir alakası bulunmamaktadır.

Instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor nasıl çözülür?

Bunun bir çözümü bulunmamakta, izlemek istediğiniz story’nin süresi bitmiş olabilir.

Ana sayfanıza”Bu hikayeye erişilemiyor” sorunuyla karşılaştıysanız bunun birden fazla nedeni olabilir. Bu hatayla sık sık karşılaşıyorsanız sorunun uygulamadan kaynaklanabileceğini unutmayın, bu yüzden lütfen önce Instagram uygulamanızı  En son sürüme yükseltin. Instagram uygulamasının en son sürümünü kullanıyorsanız ve hala bu hatayla karşılaşıyorsanız bunun nedeni izlemeye çalıştığınız hikayenin 24 saatlik kullanım süresinin dolmuş olması olabilir ya da hikaye bölümünüzde en kısa sürede görünmesine rağmen kullanıcı hikayeyi silmiş olabilir. Ayrıca Hikaye artık mevcut olmamasından kaynaklı bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Ya da kullanıcı arama bölümünden bir kullanıcının hikayesini izlemeye çalışırken bu hatayla karşılaşıyorsanız bunun nedeni kullanıcı kafa karışıklığı olabilir. Aslında kişi hikayeyi paylaşmadı ama hikaye paylaşılmış gibi görünebilir.

 

Bu yazımızda sizlerle İnstagram Hikaye Erişim Problemini ele aldık. Diğer yazılarımıza göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Diğer yazılara erişmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir