Instagram Fotoğraf İndirici – Instagram Fotoğraflarını İndir

Instagram Fotoğraf İndirici hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere bu siteden ulaşabilirsiniz. İnternette yer alan fotoğraf indiriciler hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirici

Instagram fotoğrafları, slayt gösterisi, toplu veya birden fazla Instagram fotoğrafı indirmek için gönderi URL’sini girin ve fotoğraf indirme düğmesine dokunun.

Son olarak Instagram, farklı türlerden milyonlarca gönderiden oluşan bir koleksiyondur. Ülkemizin eşsiz manzaralardan çarpıcı ünlülere kadar, bu sosyal ağ platformu herkesin koleksiyonlarını kaydetmek isteyeceğiniz harika fotoğraflarla dolu.

Instagram’da bir fotoğraf paylaşmak kolay bir seçenek gibi görünebilir, ancak telefonunuzun galerisine indirmek oldukça zor olabilir.

Telif hakkı sorunları oluşturabileceğinden, kullanıcıların Instagram fotoğraflarını indirmeleri için net bir seçenek yoktur. Kaydet seçeneğini bulabilirsiniz, ancak bu yalnızca kullanıcıların hesaplarına kaydetmelerine ve istedikleri zaman görüntülemelerine olanak tanır.

Peki ya Instagram fotoğraflarını kişisel bilgisayarınıza veya galerinize indirmek isterseniz? Nasıl yaparsın?

Endişelenmeyin, fotoğrafları Android, iPhone, iPad ve PC’nize ücretsiz olarak indirmenize izin veren bir Instagram fotoğraf indirme aracıyla karşınızdayız.

Instagram Fotoğraf İndirici nedir?

Instagram Fotoğraf İndirici, akıllı telefonunuza ve bilgisayarınıza birden fazla Instagram fotoğrafı indirmenize izin veren ücretsiz bir çevrimiçi araçtır.

Bu fotoğrafı kaydetmek için yalnızca gönderinin bağlantısını sağlamanız gerekir. Ayrıca, aşağıdaki kişi olmadan özel Instagram fotoğraflarını indirmenize izin verir.

Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

 • İlk önce Instagram’ı açın ve indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.
 • Üç nokta simgesine tıklayarak fotoğrafın bağlantısını kopyalayın.
 • Instagram Fotoğraf İndiricisini açın ve bağlantıyı sağlanan kutuya yapıştırın.

 

 
 • İşte bu, telefon galerinize kaydetmek için indirme düğmesine dokunun.

Instagram Fotoğraflarınızı Galeriye Nasıl Kaydedebilirsiniz?

Belki Instagram fotoğrafını doğrudan telefon galerinize kaydetmek istersiniz. Belki resmin düzenlenmiş halini kaydetmek istersiniz.

Her iki durumda da, doğrudan galerinize kaydetmek basit bir işlemdir. Nasıl çalıştığını görelim:

 • Profilinizi açın ve üç yatay çizgiye tıklayın.
 • Menüden ayara dokunun.
 • Orijinal gönderi seçeneğini seçin ve açın.
 • İşte bu, fotoğrafları telefon galerinize kaydedecek.

 

Instagram IG resimlerinizi film rulonuza kaydetmenin en kolay yolu budur. Bu seçeneğin açık olduğu göz önüne alındığında, IG’ye yüklediğiniz tüm fotoğrafların doğrudan film rulonuza kaydedileceğinden emin olabilirsiniz.

Bir Instagram gönderisini cihazınıza kaydetmenin en güvenilir ve kullanışlı yolu, ekran görüntüsünü almaktır. Ekran görüntüsü tam resmi yakaladığı için kalite konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kullanıcıların istedikleri zaman mobil ekran fotoğrafını çekebilecekleri bir ekran görüntüsü seçeneği vardır. Telaşlı indirme sürecinden geçmek zorunda kalmadan onu yakalamanın en akıllı yolu.

Instagram Fotoğraflarına Yer İşareti Nasıl Eklenir?

Daha önce de belirtildiği gibi Instagram, kullanıcılarının muhtemelen uygulama içinde fotoğrafları kaydetmelerine olanak tanıyan ilginç bir özellik yayınladı.

İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.

 • Yer imi seçeneği fotoğrafın altında mevcuttur.
 • Sadece yer imi düğmesine dokunun.
 • Profile gidin ve kaydedilmiş bir klasörü açın.
 • Burada işaretlenmiş fotoğrafları bulacaksınız.

 

Resimleri bu özel klasöre kaydettiğinizde, kişisel Insta beslemeniz gibi görünecektir. Burada, bu resimleri istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. En iyi yanı, içeriğine yer işareti eklediğinizde gönderinin sahibinin bilgilendirilmemesidir.

Instagram Fotoğraflarını İndirmek Yasal mı?

Kişilerin fotoğraflarını platformda paylaşma konusunda belirli hakları vardır. Örneğin, yalnızca hesabında belirli bir gönderi yayınlayan kişi sahip olarak kabul edilir. Bu içeriğin telif hakkı kendisine aittir.

Başka birinin bu içeriği kullanmasına izin verebilirsiniz. İzniniz olmadan hiç kimsenin bu materyalleri içerik oluşturmak veya bir markanın reklamını yapmak için kullanmasına izin verilmez.

IG, kullanıcılarının resmi kaydetmesini ve hesaplarında yeniden yayınlamasını kısıtlamaz. Ancak, başka birinin içeriğini hesabınızda yeniden yayınlamadan önce sahibinden yazılı izin almak en iyisidir. Yapabileceğiniz en iyi şey, telif hakkı sorunlarından kaçınmak için içeriğin sahibine kredi vermektir. Sahibini etiketlemeniz veya açıklama kutusunda kullanıcı adını belirtmeniz yeterlidir.

 

Bu yazımızda sizlerle  Instagram Fotoğraf İndirici adımlarını anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir