İnstagram Müzik Ekleme Yok Hatası

İnstagram müzik ekleme yok hatası için bulabileceğiniz çözümleri sizler için bir araya getirdik. İnstagram uygulaması içerisinde çekilen storylere müzik eklemek istendiğinde karşınıza “Hiç Sonuç Bulunamadı” vb. hatalar çıkmaktadır. Meta şirketi tarafından yönetilen İnstagram hikayelerine müzik ekleme özelliği çok yakın bir zamanda kullanıma açıldı. Bu özellik kullanıma açıldığından bu yana insanlar hikayelerine müzik ekleyerek güzelleştirmektedir. 

Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı denenmiş ve sorunsuz çözümlerdir. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Müzik çalarken story çekme

İnstagram Müzik Ekleme Yok Hatası Çözümü

İnstagram müzik ekleme yok hatası çözümü için verilen çözümler en basitten en karmaşığa doğru sıralanmıştır. Uygulama içerisinde her zaman aradığınız bir şarkıyı bulamayabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak müzik altyapısında çökmeler ve bozulmalar olmaktadır. Problemler zamana bağlı olarak giderildiğinden beklemekten başka bir çözümünüz bulunmamaktadır. 

 

Instagram Müzik için “Sonuç Bulunamadı” sorununu düzeltmek için kişisel hesabınıza geri dönmeniz gerekecek. Instagram, telif hakkı sorunlarına yol açabileceğinden ticari hesapların müziği ticari amaçlarla kullanmasına izin vermez. Kişisel hesabınıza geçiş yaptıktan sonra Instagram Music’i tekrar kullanabileceksiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi Instagram, özellikle bu özelliği ticari amaçlarla kullanıyorlarsa, işletme hesabı kullanıcıları tarafından müzik kullanımını kısıtlar. Bu nedenle, müzik yüklemek istiyorsanız, kişisel bir hesaba geçmeniz gerekir. Alternatif olarak, bunun yerine bir içerik oluşturucu hesabı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu numara, favori müziklerini Instagram Hikayelerine yükleyemeyen çoğu insan için işe yarar.

 

İnstagram Müzik “Sonuç Bulunamadı” Hatasını Düzeltmenin Alternatif Yolları

İnstagram müzik sonuç bulunamadı hatasını düzeltmenin bazı alternatif yolları bulunmaktadır. Aşağıda verilen işlemleri gerçekleştirerek en yoğun olmayan müzik sunucusu ile bağlantı sağlayabilirsiniz.

  • Instagram uygulamanızı son sürümü ile güncelleyin.
  • Hesabınızdan çıkış yapın ve ardından tekrar giriş yapın.
  • Kişisel veya içerik oluşturucu hesabına geçin.
  • Uygulamayı cihazınıza yeniden yükleyin.
  • Wi-Fi’ye bağlanın ve uygulamayı güncellemeyi deneyin.
  • VPN hizmetlerini deneyin.
  • Sorun çözülmezse destek ekibi ile form aracılığıyla iletişime geçin.
  •  

Bu yazımızda sizlerle İnstagram Müzik Ekleme Yok hatası ve çözümlerini  anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir