Minecraft zırh askısı yapımı

Minecraft zırh askısı yapımı ve diğer materyallerin yapımına dair detaylı bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Kodmatik.net sitemiz üzerinden minecraft oyunları ve diğer oyunlara dair ip uçlarına rahatlıkla erişebilirsiniz. Sizlerde bu yazıya yorum yapan ilk 3 kişiden birisi olarak oyunlar içerisine kullanabileceğiniz E-pin kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 

Minecraft oyunu içerisinde zırh askısı nasıl yapılır ? işte detaylar. 

Minecraft Zırh Askısı Nasıl Yapılır ?

Zırh yapımı için gerekli olan bazı materyaller bulunmaktadır, bu materyallere aşağıdaki listemizden ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde kullanmak için türlü alet ve edavata dair detaylı bilgilere sitemizde ufak aramalar yaparak erişebilirsiniz. 

  • 6 çubuk
  • 1 pürüzsüz taş döşemesi

Minecraft Zırh Standı Yapımı

Minecraft oyunu içerisinde zırh standı yapmak için yapmanız gereken basit işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler aşağıda listelenmiştir, adım adım takip ederek sizlerde oyun içerisinde zırh askısı yapabilirsiniz. 

1. Üreim menüsünü açın

Bir zırh standı yapmak için önce 3×3 üretim ızgarasını açmalısınız. Bu ızgara oyun içerisinde normal olarak gelmektedir. 

2. Zırh yapmak için öğeler ekleyin

Üretim menüsünde 3×3 üretim ızgarasından oluşan bir üretim alanı göreceksiniz. Bir zırh standı yapmak için, 3×3 işleme ızgarasına 1 düz taş ve 6 çubuk yerleştirin.

Zırh standını işlerken, düz levhaları ve çubukları tam olarak aşağıda gösterildiği gibi yerleştirmek önemlidir. İlk sırada 3 çubuk olmalıdır. İkinci sıradaki orta kutuda 1 olmalıdır. Üçüncü sırada birinci kutuda bir çubuk, ikinci kutuda düz bir levha ve üçüncü kutuda bir çubuk olmalıdır.

Artık üretim alanını doğru desenle doldurduğunuza göre, sağdaki kutuda zırh standı görünecektir.

3. Zırh standını envantere taşıyın

Zırh standını oluşturduktan sonra yeni eşyayı envanterinize taşımanız gerekiyor.

 

Bu işlemden sonra sizlerde kendinize zırh standı yapmış olursunuz. 

 

İlginizi Çekebilir:  Minecraft yapışkan piston yapımı 

Bu yazımızda sizlerle Minecraft zırh askısı yapımı hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir