Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

Oksijen tüpü dolum fiyatları hakkında merak ettiğiniz bilgilere bu sayfa üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Ülkemizde Oksijen tüpü  pek çok alanda ve sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Sizlerde kendinize ait olan 5 lt ve 10 lt hacme sahip oksijen tüplerinin dolum fiyatları güncel listesi aşağıda verilmiştir. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmında belirtebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

Oksijen tüpü dolum fiyatları yıl içinde sürekli olarak değişmektedir. İçerdiği bileşenler ve işçilik fiyatlarından kaynaklı olarak kur artışı ve diğer zamlardan oksijen tüplerinin birim fiyatları da etkilenmektedir. Tüpler içine doldurulan gazlar sadece oksijenden ibaret değildir. Tüp içerisinde doldurulan hava atmosferde var olan tüm gazları içermektedir. Havaküre üzerinde bulunan Atmosfer, Dünya’nın kütle çekimi ile gezegenin çevresini sarmalayan gaz tabakasıdır. Atmosferin yaklaşık %78’i azot, %21’i oksijen, %0,93 argon, %1 su buharı ve kalan kısmı diğer bazı gazların karışımından oluşmaktadır.

Oksijen tüpleri medikal sektör haricinde sanayi sektöründe de aktif olarak kullanılmaktadır. Basınç ve diğer bileşenler ile bir araya gelen yanıcı oksijen sanayi sektöründe de tercih edilmektedir. 

10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı

10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı ortalama olarak 1300 TL civarında doldurulması yapılmaktadır. Bu fiyat birimi bulunduğunuz şehre ve hizmet aldığınız firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerde son gelen zamlar hakkında edindiğiniz bilgileri yorum kısmında bildirebilirsiniz. Doldurduğunuz 10 litrelik oksijen tüpleri ülkemizde genel olarak sağlık sektöründe kullanılır.

10 litre oksijen tüpü ne kadar gider ? 

10 litre oksijen tüpü ne kadar gider sorusunun cevabı kullanımız ile doğru orantılıdır. Tüpünüzün ortalama basıncı 2 bar civarında olduğunu varsaydığımızda kullanım ömrü ortalama 6 – 7 saat olarak ölçülmüştür. Basın. değerini arttırdığınızda tüpünüz yaklaşık 3 – 4 saat dayanıklılık gösterecektir. 

5 lt oksijen tüpü dolum fiyatları

5 litre oksijen tüpü dolum fiyatı son edinilen bilgilere göre ortalama 650 TL olarak bildirilmektedir. Oksijen tüpleri diğer sektörlerde oluşan fiyat artışlarından en çok etkilenen ürün olarak bildirilmektedir. Verdiğimiz fiyatlar tek bir ürün ve marka baz alınarak verilmiş olup, hizmet alacağınız marka ve ile göre değişkenlik gösterme olasılığı yüksektir. 

 

 

Diğer blog içeriklerimize göz atmak için tıklayınız. 

Satılık Ekşi Sözlük Hesabı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir