Snapchat Dil Değiştirme

Artık Snapchat uygulaması üzerindeki yenilikler sayesinde, dil değiştirme ayarlarını değiştirmek bulunmaktadır. Yani Snapchat platformunu rahat bir biçimde Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Bunun için de elbette ki yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır. Doğru adımları takip ederek ilerlemeniz de mümkün olabilir. Başlangıç kısmında, siz uygulamayı indirmek istediğinizde, uygulama otomatik bir dille indirilir. Yani telefonunuzda bulunan dile göre inecektir. Ancak siz bu durumu istediğiniz zaman zorlanmadan değiştirebilirsiniz. Çünkü Snapchat buna uygun bir platformdur ve kolaylıkla indirilebilir. Sizler de yazımız içerisinde bulunan yöntemleri takip ederek kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.

Snapchat Dil Değiştirme Yöntemleri Nelerdir?

Uygulama içerisinde kullanılan yöntemler birden fazladır. Yani siz sadece tek bir yöntem üzerinden değil, farklı alanlardan da dili değiştirebilirsiniz. Dil değişiklikleri sırasında da hem uygulama üzerinden hem de uygulamayı indireceğiniz kanal üzerinden değişiklikler yapabilirsiniz. Yani aslında her ikisinde de uygulamanın arayüz dilini değiştirmiş olursunuz.

Snapchat Üzerinden Dil Nasıl Değiştirilir?

Eğer Snapchat içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız, o zaman hesabınız içerisinde sol üst köşede olan profilinize girmelisiniz. Profilinize giriş yaptığınız zaman bu sefer sağ üstte kalan ayarlar simgesine tıklamanız gerekir. Ayarlar içerisinde yardıma ihtiyacım var butonu kullanılır ve sonrasında destek kısmına ulaşmış olursunuz. Snapchat destek bölümü üzerinde de dil seçeneğini göreceksiniz. Dil değişikliği için olan kısmı görene kadar sayfayı kaydırabilirsiniz.

Sayfa üzerinde açılır menüye girmeniz ve istediğiniz dili bu şekilde bulmanız gerekir. Farklı dil seçenekleri içerisinde, istediğiniz dili kolayca bulacağınızdan da emin olabilirsiniz. Dili bulduktan sonra da bitti sekmesine tıklamanız gerekir. Siz gerekli işlemleri tamamladığınızda da artık uygulama istediğiniz dilde çalışmaya başlayacaktır.

Google Play Üzerinden Snapchat Dili Nasıl Değiştirilir?

Değişikliği Google Play üzerinden yapmaya karar verdiyseniz, o zaman uygulama içerisinde değişiklikler yapmalısınız. Google Play Hizmetleri uygulamanızın dilinin de istediğiniz dile odaklı olması gerekiyor. Böylece indirdiğiniz uygulamalar da aynı formatta telefonunuza ve tabletlerinize inecektir. Eğer önceden indirdiğiniz uygulamaların dilini de değiştirmek istiyorsanız, o zaman uygulamaları kaldırmalısınız. Google Play dilini değiştirdikten sonra indirdiğiniz her uygulama, sizin istediğiniz dilde kullanıma hazır olacaktır.

Dikkatinizi çekebilir: WİFİ Geçerli Bir IP Yapılandırmasına Sahip Değil

Bu yazımızda sizlerle Snapchat Dil Değiştirme hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir