Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir adlı içeriğimiz ile işinize yarayacak tüm bilgileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Teknoloji ile alakalı merak ettiğiniz tüm içeriklere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. 

Snapchat , kullanıcıların anında anlık görüntüler göndermesine ve profillerine hikayeler eklemesine olanak tanıyan bir anlık mesajlaşma ve medya paylaşım uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla ve ailenizle oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz canlı bir albüm gibidir. Snap, Snapchat gerçek zamanlı kamera kullanılarak tıklanabilen bir fotoğraf ve videodur.

Bu snap bir kez tıklandığında, profilinize eklediğiniz bir arkadaşınızla anında paylaşılabilir. Ayrıca, enstantanelerinizi daha eğlenceli hale getirmek için resimlerinizde ve videolarınızda kullanabileceğiniz birçok harika filtreyle donatılmıştır. Paylaştığınız veya aldığınız her snap, snap puanınızı ekler ve bu, profilinizde Snapchat kullanıcı adının yanında görünür ve arkadaşlarınız bunu görebilir.

Snapchat puanınızı birinden gizlemek istiyorsanız, bunu yapmanın resmi bir yolu yoktur. Ancak Snapchat puanını kolayca gizlemek için izleyebileceğiniz bazı alternatif yollar var.

 

Snapchat Puanları nedir?

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir,  uygulamada bugüne kadar gönderdiğiniz ve aldığınız toplam anlık görüntü sayısından başka bir şey değildir. Bir arkadaşınıza gönderdiğiniz her snap, puanınızı artırır. Benzer şekilde, bir arkadaşınızdan alınan her snap de puanınızı artırır. Bir gün serisi için puan kazanmaya devam ettiğinizde bir anlık seri başlatılır .

Bu puan, profilinize eklediğiniz kişiler olan arkadaşlarınız tarafından erişilebilir. Arkadaşlarınız Snapchat profilinize baktıklarında puanınızı görebilir , ancak eklemediğiniz diğer kişiler göremez.

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir

Ne yazık ki Snapchat puanını arkadaşlarınızdan ve tanımadığınız kişilerden gizleyemezsiniz. Ancak, kişiyi arkadaş olarak kaldırırsanız veya Snapchat’te engellerseniz, artık anlık puanınızı göremezler. Bunun nedeni, kullanıcıların yalnızca her ikisi de birbirini arkadaş olarak eklerse birinin puanını görebilmesidir.

Snapchat’te arkadaşınızı engellemek veya kaldırmak için pek çok kişisel veya profesyonel neden var, ancak bugün neden açık – Snapchat puanınızı gizlemek istiyorsunuz.

Snapchat puanınızı doğrudan gizlemediğinden, onları arkadaş olarak engellemeniz veya kaldırmanız gerekir. En iyi yanı, artık Snapchat’te birisini bilmeden kolayca engelleyebilmeniz ve ayrıca birisini bilmeden Snapchat’ten kaldırabilmenizdir .

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, endişelenmeyin. Snapchat’te birini engellemenin veya kaldırmanın tam adımlarını anlatmak için buradayız.

İşte şunları yapabilirsiniz:

  • Snapchat’i açın ve Profil simgesine dokunun.
 
  • Aşağı kaydırın ve Arkadaşlarım’a tıklayın.
 
  • Skoru gizlemek istediğiniz arkadaşınıza uzun basın.
 
  • Ardından, Daha Fazla seçeneğine dokunun.
 
  • Puanınızı gizlemek için Arkadaşı Engelle veya Kaldır’ı seçin.
 

Hala onlardan anlık görüntü almaya devam etmek istiyorsanız, profilinize arkadaş olarak eklenmemiş olsalar bile insanların size anlık görüntü göndermelerine izin vermeniz gerekir.

Bunu yapmak için, uygulamada ayarlara ve ardından gizliliğe gidin, arkadaş olmayan kişilerin size anlık görüntüler göndermesine izin verin. Bu, Snapchat’teki herkesin size enstantane göndermesine izin verecektir.

Böylece arkadaşlarınız yine de fotoğraflarını sizinle paylaşabilecekler, ancak Snap arkadaşlarınız olarak sayılmayacaklar. Bu aynı zamanda, yalnızca arkadaşlardan gelen anlık görüntüler sayıldığından, artık Snap puanınıza katkıda bulunmayacakları anlamına gelir.

Birinin Snapchat Puanı Nasıl Kontrol Edilir?

Birinin anlık puanını kontrol etmeyi zaten bildiğiniz için, önce Snapchat’te onunla arkadaş olmanız gerekir.

İşte şunları yapabilirsiniz:

  • Snapchat’i açın ve hesabınıza giriş yapın.
 
  • Sohbet ekranını açmak için soldan sağa kaydırın.
 
  • Puanını kontrol etmek istediğiniz kişinin profiline dokunun.
 
  • En üstteki profil simgesine tıklayın.
 
  • Ardından, kullanıcı adının yanında puanlarını göreceksiniz.

Bu yazımızda sizlerle  Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir adımlarını anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir