Telefonda Konuşurken Ses Değiştiren Program

Telefonda Konuşurken Ses Değiştiren Program nasıl yapılır ? cep telefonu ile bir numarayı aradığımda sesimi çevirebilir miyim. 

Hiç birini farklı bir sesten aramak istediniz mi? Bir kadın olsaydın sesin nasıl olurdu hiç merak ettin mi? Arama sırasında sesinizi değiştirmek istemenizin birçok nedeni olabilir. Birincisi, tepkilerini öğrenmek için kadın sesini kullanarak arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsunuz. Ayrıca kız arkadaşınızı veya eşinizi eğlence için aramak için sesinizi bir kadın olarak değiştirmek isteyebilirsiniz.

Arama Sırasında Erkek Sesini Kadın Sesine Nasıl Değiştirirsiniz?

Telefonda Konuşurken Ses Değiştiren Program nasıl kullanılır ? Bir numarayı aradığınızda karşı tarafa sesinizi değiştirmek için kullanacağınız taktik ve programlara aşağıdaki metinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

1. Ses Değiştiren Uygulamalar

İyi haber şu ki, ses değiştirici uygulamalarını kullanarak bir telefon görüşmesi sırasında erkek sesini kadın sesine değiştirebilirsiniz. Bazı uygulamalar önce sesinizi kaydeder ve ardından cinsiyeti değiştirirken, diğerleri sesi gerçek zamanlı olarak çevirir. Bu uygulamalar sadece sesinizi değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda erkek sesinden kadına tüm duyguları tercüme edebilir. Bu size farklı sesleri deneyerek eğlenceli zaman geçirme şansı verir. Bu nedenle, Play Store ve AppStore’dan ses değiştirici uygulamalarını indirin, sesinizi değiştirin ve değiştirilmiş sesi dinlerken biraz eğlenin.

2. Metin Okuma Sitelerini Deneyin

Sesinizi kadın sesine dönüştürmenin bir başka yolu da internetteki metin okuma web sitelerini denemektir. Adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca sesini almak istediğiniz metni girmeniz ve bilgisayarınızın sesini açmanız yeterlidir. Bir arama yapın, kadın sesiyle konuşulmasını istediğiniz metnin metnini yazın ve Oynat’a basın.

3. Dijital Olmayan Yöntemler

Tamam, bu pek popüler bir seçenek değil ama helyum sesi değiştirme efektini duymuş olmalısın. Sesini tiz bir sese dönüştürmek için helyum solumalısın. Helyum içeren balonu tutarken normal şekilde konuşun. Sesini değiştirmek için sadece 5-10 saniye veriyor, bu yüzden aynı tiz sesi kullanmak için birkaç saniyede bir az miktarda helyum solumak zorunda kalacaksın.

Sesinizi erkek sesi yerine kadın sesine dönüştürmenin birçok yolu vardır, ancak hiçbir şey ses değiştirici uygulaması kadar iyi çalışmaz. Bu işlevi kullanırken yakalanmak istemiyorsanız, telefonunuza bir ses değiştirici uygulaması indirin ve basit adımlarla sesinizi kadın sesine çevirin.

İlginizi çekebilir: İp Adresinden Telefon Numarası Bulma

Bu yazımızda sizlerle Telefonda Konuşurken Ses Değiştiren Program konusunu ele aldık. Diğer yazılarımıza göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Diğer yazılara erişmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir