Telegram profilime kim baktı ?

Telegram profilime kim baktı adlı içeriğimiz sayesinde Telegram profilinize bakanları direkt olarak görebilirsiniz. 

Telegram uygulamasını aktif olarak kullanıyorsanız rehberinizde ekli olan biri bu uygulamaya her katıldığında bildirim alıyor olmalısınız. Platforma her yeni kullanıcı katıldığında size uyarı almanın bir yolunu sağlarken, Telegram’da profilinizi kimin görüntülediğini bilmenin hiçbir yolu yoktur.

Tıpkı Whatsapp ve diğer sosyal siteler gibi, insanların profil resmini kimin kontrol ettiğini görmelerini sağlayan doğrudan bir seçeneğe sahip değil. Uygulama, bu bilgileri gizli tutmaya karar verdi; bu, profilinizi Telegram’da görüntüleyen kişilerin listesini almanın tek yolunun üçüncü taraf araçları kullanmak olduğu anlamına geliyor.

Telegram profil kontrol botu, kullanıcıların profillerini kontrol eden kişi sayısını bilmelerini sağlayan güvenilir bir uygulamadır. Yukarıda bahsedildiği gibi, şirket kullanıcıların gizliliği konusunda son derece endişelidir, bu nedenle insanların profillerini kimin görüntülediğini bilmelerini sağlayan özelliği eklememiştir.

Bununla birlikte, uygulamayı diğer sosyal ağ sitelerinden ayıran bazı heyecan verici özelliklere de sahiptir. Profil kontrol botu, Telegram’ı Telegram profillerini görüntüleyen kişilerin listesini almak için bir araç arayanlar için ideal bir uygulama yapan özelliklerden biridir.

Burada Telegram profilinizi ücretsiz olarak kimin görüntülediğini nasıl göreceğinize dair eksiksiz bir kılavuz bulabilirsiniz. İşte Telegram profilime kim baktı detayları..

Telegram Profilinize Kimin Baktığını Nasıl Görebilirsiniz?

Telegram profilime kim baktı diye düşünüyor musunuz ? Ne yazık ki, profilinizi Telegram’da kimin görüntülediğini doğrudan göremezsiniz. Telegram botlarını kullansanız bile, profilinizi gören kişilerin profil adlarını tamamen anonim oldukları için göremezsiniz. Telegram bu bilgileri gizli tutmaya karar verdi. Ancak profil fotoğrafınıza bakanları tespit edebileceğiniz bazı gizli uygulamalar vardır. 

İşte Telegram profilinizi kimlerin görüntülediğini görmenin bazı alternatif yolları.

1. Telegram Denetleyicisi Aracı

Adından da anlaşılacağı gibi, Telegram Checker Tool size hedefin son görülme durumu, profilleri ve diğer bilgiler hakkında fikir verir. Telegram profilinizi görüntüleyen kişilerin listesini kontrol edebilir ve hemen silebilirsiniz.

 

Ayrıca, arkadaşlarınızın uygulamada en son ne zaman çevrimiçi olduğu hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı, ücretsiz bir deneme süresiyle gelmesidir; bu, ücretli sürümünü satın almadan önce özelliklerini tamamen ücretsiz olarak keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

2. Aktiviteyi Kontrol Edin

Profilinizi kimin kontrol ettiğini bilmenin en kolay yollarından biri olduğu için Telegram’ın etkinliğine çok dikkat edin. Bir kişinin sizi bir Telegram kanalına eklediğini varsayalım. Bu kişi Telegram profilinizi kontrol etti. Uygulama, insanların gruba rastgele kişiler eklemesine olanak tanır. Bu nedenle, birinin Telegram’da adınızı araması ve sizi bir kanala eklemesi ihtimali var. Hiç kimse, profillerini kontrol etmeden bir gruba kişi eklemez.

3. Sizi Arayanlar

Telegram ayrıca, bir kullanıcıyı aramanıza ve onlarla sesli veya görüntülü arama yoluyla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan bir arama özelliği de sunar. Biri sizi aradıysa, profilinizi kontrol etmiş olması gerektiğini söylemeye gerek yok. Çünkü birini aramak için bir kullanıcının profilini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yani, Telegram’da profilinizi görüntüleyen kişilerin listesini almanın yolları bunlardı.

İlginizi Çekebilir: Telegram bu kanal görüntülenemiyor hatası 

Bu yazımızda sizlerle Telegram profilime kim baktı sorusunun çözümlerini anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir