Twitter gizli hesaba bakma işlemleri

Twitter gizli hesaba bakma işlemleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. 

Twitter, milyonlarca insanın tweet attığı, tweet’lere yanıt verdiği ve izleyicileriyle etkileşim kurmak için akıllı yollar denediği popüler bir sosyal medya platformudur. Son olarak Twitter kullanıcısıysanız, birkaç özel Twitter profiliyle karşılaşmış olmalısınız. Bu hesaplar özeldir ve yalnızca belirli bir kullanıcıyı takip eden kişiler tarafından görülebilir.

Bir kullanıcının Twitter’da takip etmeden ne paylaştığını bilmek istediğimiz zamanlar vardır. Bu da bizi “Twitter gizli hesaba bakma ” davranışına götürüyor. Veya onların tweetlerini, hikayelerini, Twitter aktivitelerini bilmeden takip etmek mümkün müdür?

Twitter kullanıcısının neler yaptığını öğrenmenin en kolay yolu, bir takip isteği göndermektir. Talebi kabul ederlerse, en son etkinliklerini görmek için profillerini kontrol edebilirsiniz. Kabul etmezlerse, başka yollar denemeniz gerekebilir.

Şimdi, ya bir takip isteği göndermek istemiyorsanız? Diyelim ki eski arkadaşınız ve Gizli Twitter hesabına bakmak istiyorsunuz ama onları takip etmeden? Bunu yapabilir misin?

Neyse ki, evet! Bu gönderide, özel bir Twitter profilini görüntülemenin en kolay yollarından bazılarında size yol göstereceğiz. O yüzden sonuna kadar yanında ol.

Twitter gizli hesaba bakma adımları

Twitter gizli hesaba bakma işlemleri için aşağıda verilen adımları deneyebilirsiniz. Karşılaştığınız sorun ve soruları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

1. Sahte Profilden İstek Gönderin

Sahte bir Twitter profili oluşturmanızı önermiyoruz, ancak zaten bir işletme adına veya sahte bir profile sahip bir Twitter hesabınız varsa, bunu hedefe takip isteği göndermek için kullanabilirsiniz. Şimdi, eğer sahte bir profilse, mümkün olduğunca gerçek görünmesini sağlamaya çalışın.

Twitter’ın hiçbir kullanıcının korumalı tweet’leri veya özel profilleri görüntülemesine izin vermediğini unutmayın. Profiline erişmek için kullanıcıyı takip etmeniz gerekir. Bu nedenle, orijinal profilinizi kullanarak istek gönderemiyorsanız, onlara istek göndermek için sahte bir profil kullanmayı düşünün. Takip isteğini gönderdikten sonra, kişinin isteği kabul etmesini bekleyin. Takip isteğinizi kabul ettiklerinde profillerine erişebileceksiniz.

2. Bir Arkadaşınızın Twitter Hesabını Kullanarak Profili Kontrol Edin

Hedef kullanıcıyla da arkadaş olan ortak bir arkadaşınız varsa, yeni bir profil oluşturma zahmetine girmenize gerek yoktur. Hedef kişinin özel Tweetlerini görüntülemek için arkadaşlarınızın hesabını kullanın ve hazırsınız! Bu özel hesabı takip eden arkadaşınızdan, kullanıcının en son tweet’lerinin ekran görüntülerini size göndermesini isteyebilirsiniz.

Twitter Gizli hesaba bakma işlemleri sonucunda

Bu işlem sonucunda bir arkadaşınızın veya takip ettiğiniz birinin gizli olan hesabının içeriğine göz atmış olacaksınız. İçeriğimiz dışında kendi geliştirdiğiniz metot ve yöntemleri bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Silinen Tweetleri Geri Getirme 

Bu yazımızda sizlere Twitter gizli hesaba bakma işlemleri hakkında bilgilere değindik. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere bize ulaşın sayfasından ulaştırabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir