Whatsapp İlk Mesaja Gitme Nasıl Yapılır ?

Whatsapp ilk mesaja gitme nasıl yapılır kullanıcıların son dönemde sıkça araştırdığı konulardan biridir. Sevgilinizle, iş arkadaşınızla, dostunuzla keyif aldığınız sohbetler yapmış olabilir ve ilk sohbetinizin nasıl olduğunu merak edebilirsiniz. Whatsappta ilk mesajlaşmanız neler olduğu diye merak ediyor ve ilk mesaja dönmek istiyorsanız olay çok basit!

Whatsapp’da ilk mesajlaşmanızı bulabilmek için yapmanız gereken sadece kaydırmadır. Fakat whatsapp uygulamasında tek bir kişi değil de birden fazla kişiyle sohbet ettiğinizi varsayarsak; kaydırma çok sağlıklı olmayacaktır. O zaman akıllarda yer edinecek bir başka soru ise whatsapp ilk mesajı getirme yolları nelerdir? Işte detaylar..

Whatsapp Kaydırma Yapmadan İlk Mesaja Gitme

Cep telefonunuzda sürekli olarak ilk mesaja gitmek için kaydırma yapmanız bir süre sonra donma problemlerine neden olacaktır. Telefonun dokunmatik ekranına zarar vermemek adına, otomatik kaydırma seçeneğinden yararlanmak mantıklı çözüm yolu olacaktır. Otomatik bir şekilde kaydırma kolaylığı sağlayan pek çok yazılım var. Bu yazılımlar ile whatsapp uygulamasının ilk mesaj bölümüne direkt olarak geçiş yapabilirsiniz. Whatsapp kaydırmadan ilk mesajı getirme basit şekilde yapılmış olur.  Google Play uygulamasını açarak Easy Scrolling yükleyebilirsiniz.

İlk Mesajın İlk Harflerini Yazarak Mesaja Gitmek

İlk mesajınıza dair nasıl bir içerikten söz etmiş olduğunuzu hatırlayan biriyseniz o zaman şanlısınız! Çünkü ilk mesajın ilk harflerini arama bölümüne yazarak ilk mesaja kolayca gidebilmeniz mümkündür. Bu sayede saniyeler içerisinde ilk mesajınıza gitmiş olurken, zaman kaybı yapmazsınız.

Yapacağınız bu işlem sonrasında ise Whatsapp uygulaması aratmış olduğunuz kelimeye doğru gidecektir. Fakat bu yolunda ilk mesajı hatırlayan kullanıcılar için işe yarayacak olduğunu belirtmeliyiz.

Yıldızlı Mesajlara Dikkat!

İlk mesajınızda çok keyif almış ya da önemsemiş olabilirsiniz. Bu yüzden dolayı yıldızlı olarak işaretlemiş olmanız mümkün. Eğer ki ilk mesaja gitmek istiyorsanız o zaman yıldızlı mesajlarınıza bakmanızda fayda var. Yıldızlı mesajları arattığınız zaman ilk mesajları bulamayabilirsiniz. Fakat izleyeceğiniz bu yöntem sayesinde kaydırma açısından da zaman kazanmanıza neden olacaktır.

Whatsapp eski tarihli mesaj bu yöntemler ışığında ulaşılabilir olacaktır. Pratik bir adım olduğundan dolayı sizlerde deneyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi 

Bu yazımızda Whatsapp İlk Mesaja Gitme Nasıl Yapılır çözümlerini anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir