Whatsapp son görülme kapalı olanları görme

Whatsapp son görülme kapalı olanları görme işlemleri için sitemizde yer alan içerikleri tercih edebilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir yakınınız veya iş ortaklarının Whatsapp uygulaması içerisinde en son ne zaman çevrimiçi olduğunu tespit etmek için vereceğimiz ufak tüyoları tercih edebilirsiniz. 

WhatsApp , anlık mesajlaşma ve IP üzerinden ses hizmeti aracılığıyla arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurma konusunda açık bir liderdir. Platformun dünya genelinde aylık 1,2 milyardan fazla aktif kullanıcısı vardı ve sadece bu değil, bu sayılar sürekli yüksek. Uygulama, iOS, Android üzerinden kusursuz çalışıyor ve artık Whatsapp web özelliği ile bir bilgisayardan da erişebilirsiniz. Web sürümü kolaydır ve telefonunuzun Whatsapp uygulaması internete bağlanana kadar bir masaüstünde kullanılabilir.

WhatsApp size çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Bunlardan biri bugün bahsedeceğimiz gizli son görülme özelliğini görme işlemleridir.

Whatsapp’taki birkaç kullanıcı, çeşitli gizlilik nedenleriyle veya diğer bazı kişisel nedenlerle çevrimiçi durumlarını ve son görülmelerini kapatmaktadır. Bazen, bir kişinin son görülme durumunu telefonunuzdan kontrol etmenin yollarını umutsuzca arıyor olabilirsiniz. Ancak uygulama ayarlarından son görülme durumlarını gizledikleri için hiçbir şey yapamazsınız. Sizlere vereceğimiz ufak tüyolar ile Whatsapp son görülmesi kapalı olanları görme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Whatsapp’ta Gizli Son Görülme Nasıl Görülür?

Burada, Whatsapp kişisini gizlediklerinde en son görülenler hakkında ayrıntıları etkili bir şekilde almanın bazı yollarından bahsedeceğiz. WATracker – WhatsApp Tracker (Çevrimiçi ve Son Görülme) gibi üçüncü taraf uygulamalar bu sorunu sizin için verimli ve hızlı bir şekilde çözebilir.

WATracker uygulaması, diğer kişilerin son görüldüğünü ve ayrıca çevrimiçi zaman, çevrimdışı süre ve toplam çevrimiçi süreyi içeren etkinlik günlüğünü kontrol etmenize yardımcı olabilir. Bu, tam olarak ne zaman ve hangi süre boyunca çevrimiçi olduklarını bilmenize yardımcı olacaktır. WATracker uygulaması, birisi çevrimdışı veya çevrimiçi olduğunda size bildirim bile gönderebilir. Çok güzel değil mi?

Whatsapp’ta gizli son görülmeyi görmek için telefonunuza WATracker uygulamasını yükleyin ve açın. Kişinizin Whatsapp numarasını girin ve aktif olana dokunun. İşte bu, şimdi çevrimiçi olduklarında WhatsApp’ta bilgilendirileceksiniz.

Whatsapp’ta Gizli Son Görülmeyi Görmek için Alternatif Üçüncü Taraf Uygulamaları

Not: Bu uygulamaların çoğunun Play Store’da bulunmayabileceğini unutmayın. Ve bunları, riski size ait olmak üzere bilinmeyen kaynaklardan indirmeniz gerekebilir. Kötü amaçlı yazılım içerebileceklerinden ve bilinçli bir seçim yaparak devam edebileceklerinden.

1. Whatsapp Plus

Bu, Android telefon kullanan kişiler için iyi bir seçimdir ve Play Store’da mevcuttur. Bu uygulama kaliteli bilgi sağlar. Bu, 2 cep telefonu numarasına kadar izlemek için harika olacak ve ücretsizdir. Bu uygulama, WhatsApp web’in aktivite okuması yoluyla çalışır. Bu, bilgisayar üzerinden kullanmanız gerekeceği anlamına gelir. İşte izlemeniz gereken adımlar:

 • Google Chrome’u açın.
 • WhatsWeb Plus uzantısını web’den yükleyin ve çalıştır’a tıklayın.
 • Yeni bir sekme açın ve https://web.whatsapp.com/ yazın veya çevrimiçi erişim sağlayın.
 • Şimdi WhatsApp web’in sol penceresinden halihazırda çalışan WhatWeb Plus’ı doğrulayın.
 • Şimdi Google hesabınıza giriş yapmalısınız.
 • Telefonunuza gidin ve uygulamayı yükleyin.
 • Alarmlar’ı tıklayın.
 • Ardından Google hesabınız bilgisayarla senkronize olur.
 • Durumun ‘bağlı’ seçeneğine dönüp dönmediğini ve yeşil olup olmadığını kontrol edin.
 • Şimdi izlemek istediğiniz kişiyi eklemek için + simgesine tıklayın.
 • Çevrimdışı veya çevrimiçi olmayı seçtiğinizde telefonda açılır bildirimler alabileceksiniz.

Bu ücretsiz varyantın yalnızca 7 saatlik izlemenize izin vereceğini anlayın. Bundan sonra, kişileri tekrar eklemeniz gerekecek. Ayrıca deneyebileceğiniz birkaç ücretli abonelik vardır. Bu, her zaman takip ettiğinizden ve hiçbir reklam olmadığından emin olmanızı sağlar. Uygulama, WhatsApp etkinliğinin bir günlüğünü de oluşturur!

2. Whatsdog

Bu, kişilerin son görülen etkinlikleriyle ilgili ayrıntıları almak için deneyebileceğiniz başka bir harika uygulama. İşte izlemeniz gereken adımlar:

 • Verdiğimiz bağlantıdan WhatsDog’u açın. Başlat’a tıklayın. Takip etmek istediğiniz Whatsapp numarasını girmeniz gerekecektir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sayfayı yenileyin.
 • Son görülmeyi hemen takip edemezsiniz. Bu kişi çevrimiçi olduğunda, bir bildirim alacaksınız. Her çevrimiçi olduklarında veya WhatsApp’tan çıktıklarında tüm etkinliklerini uygulamada görebileceksiniz. Tam izleme için takvimlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamada harcadıkları dakikaları da görebilirsiniz.
 • Başka bir kişi eklemek için ayar simgesine gitmeli ve ‘bilgiyi sil’i seçmelisiniz. İşlemin yeniden başlatıldığı yer burasıdır. Tek seferde yalnızca bir kişinin son görülme durumunu görebileceğinizi unutmayın.

Burada bulabileceğiniz tek sorun, aynı anda birden fazla kullanıcının son görülme durumunu izleyemeyecek olmanızdır. Uygulamada ayrıca reklamlar var ve bu bazen biraz rahatsız edici olabiliyor. Ancak avantajı, uygulamanın ücretsiz olması ve web’den kolayca indirebilmenizdir.

Özetle

İnsanlar genel olarak meraklı yaratıklardır ve bu yüzden Whatsapp’ta son görülme gizli nasıl bulunur, aklınıza gelebilecek sorulardan biri olabilir. Bir kişinin son görülme bilgisine neden ihtiyaç duyduğunuzun bazı güçlü nedenleri de olabilir. Neyse ki, makalede bahsettiğimiz üçüncü taraf uygulamalar, sorunun kısa sürede çözülmesinde son derece yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Telefon kapalıyken arayanları görme 

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp son görülme kapalı olanları görme çözümlerini anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir